Kariéra v Nadačníku

Dělají pro mě samí mladí a talentovaní lidé. Vše funguje naprosto otevřeně a transparentně. To je v našem státě trochu raritka, co? V Nadačníku jsou si prostě všichni rovni, nikdo není rovnější. Pravidelně spolu všichni komunikují a každý názor u mě dostane svůj prostor.

Fandím principu sociálního podnikání, proto mají u mě dveře více pootevřené Ti, kteří jsou na trhu práce jakkoliv znevýhodněni. Prosím Tě o porozumění.

Chceš pomoci a nemáš zájem o honorář? 

Každý den mi napíše někdo, kdo mi chce pomáhat jen tak. Jsem za to moc vděčný. Vždyť bez takových lidí bych se nikdy nestal tím, čím jsem. Pokud i Ty chceš být členem mého týmu a nevadí Ti práce a pomoc druhým bez nároku na honorář, ozvi se mi. Udělám Tě svým Ambasadorem.
Napiš mi na kariera@nadacnik.cz a určitě se dohodneme.

Jo a víš, co mi hodně píchne? Když mě ukážeš ostatním. Stačí sdílet mé příspěvky, představit mě na Facebooku ve skupinách atd. Uděláš tak správnou věc. Protože dokážu pomoci jen těm, kteří o mě ví.

Zdarma e-book: 8 kroků,
jak úspěšně vyplnit žádost.

Povím Ti více o možnostech, jak zlepšit svou finanční situaci. Prostřednictvím e-booku se stanu Tvým průvodcem ve světě nadačních příspěvků. Dozvíš se, jak správně vyplnit žádost o nadační příspěvek, a prozradím Ti mnoho užitečných tipů.