Stránky jsou momentálně v rekonstrukci, omlouváme se za případné problémy s nedostupností některých jeho částí.

Děkujeme za pochopení. Tým Nadačníku.

O Nás

Ahoj, zdraví Tě tým Nadačníku!

Naším posláním je dávat možnost mít se lépe, než umožňují sociální dávky a příspěvky od zdravotních pojišťoven. Nabízíme informace, kde a za jakých podmínek můžeš získat pomoc. Příspěvek nebo podpora často dovede udržet a zlepšit životní situaci nebo dokonce pomůže vrátit se do produktivního života. Hlásíme se k etickému kodexu sociálních pracovníků.

Chceme být srozumitelní a přizpůsobiví pro své uživatele, inspirující pro pomáhající organizace, růstoví pro náš tým, poutaví pro donátory, pokorní a transparentní pro zákonodárce.

Na blogu najdeš všechny novinky, příběhy i užitečné rady. Aby ti nic neuniklo Můžeš se přihlásit k odběru novinek zde. (tam by mohl být prohlik na registraci na odběr novinek)

Novinkou jsou i e-knihy kde  najdeš mnoho užitečných informací o nadacích, o příspěvcích od státu a nebo životní příběhy lidí, jako jsi Ty! 

Daruj penízky

Jednou z možností jak podpořit nadačník je zasláním příspěvku na transparentní účet. Číslo transparentního účtu: 115-3633480247 / 0100

Koupením E-knihy

Projekt Nadačník můžeš podpořit zakoupením e-knihy.

Nakoupením přes Dobromat.cz

Rád nakupuješ? Víš, že i tímto způsobem nás můžeš podpořit. Vždy, když budeš chtít nakupovat online, otevřeš si Dobromat.cz, vybereš obchod kde nakoupíš a pak zvolíš podpořím Nadačník.cz a můžeš jít nakupovat.

Jak přišel Nadačník na svět

“Vždycky jsem se chtěla věnovat něčemu, co mi bude dávat smysl. Sociální práce mě baví a podnikání inspiruje. Nadačník prostě musel být sociální podnik. Dlouhodobě mi chyběl online přehled pomoci pro lidi v problémech, pro rodiny s postiženými dětmi ... a tak jsem ho vytvořila:). První myšlenka přišla v květnu 2015. O rok a půl později, 22.9.2016, jsme web spustili. Jsem nesmírně hrdá na celý tým, který za Nadačníkem stojí. Tvořit cokoli nového se chybám nevyhne. Neustále se učíme a vylepšujeme, co se dá.”

Kateřina Pelcovázakladatelka Nadačníku

zde bude jméno eknihy jakou si budou moci koupit a tím přispět na nadačník

Popis knížky,.................................................................................................