Stránky jsou momentálně v rekonstrukci, omlouváme se za případné problémy s nedostupností některých jeho částí.

Děkujeme za pochopení. Tým Nadačníku.

Kdo stojí za Nadačníkem?

Fascinuje mě vše nové. Miluji cestování s batohem na zádech, lehkost tance Port de bras a překvapení, která nám dává další den. Proč sociální podnikání a proč Nadačník? Jak řekl Will Smith: “Pokud nečiníš život druhého lepším, plýtváš svým časem.”

Mgr. Kateřina Pelcová zakladatelka Nadačníku

“Žít znamená bojovat.” řekl kdysi pan Seneca. Proto se nikdy nevzdávám. Miluji svoje dvě dcery a jejich život je pro mě tou největší výzvou. Mám ráda výzvy a proto Nadačník. Naplňuje mě práce s lidmi a boj za to, aby i jiní se měli líp.

Jana Sommerová komunikace s nadacemi, organizacemi, partnery

Žij naplno! to si říkám každé ráno, když se probudím vedle manžela, naší dcery a naší ohařky. Život beru jako poslání předat kousek sebe někomu dalšímu, proto i práce v mateřské škole a v Nadačníku pro mě byla jasnou volbou." "S Nadačníkem máme něco společného - oba milujeme překonávání překážek a běhy na dlouhé tratě."

Bc. Radka Pelcovázpracovává data o nadačních výzvách a komunikuje s Tebou

"Nadačník je ojedinělá záležitost, která umožňuje lidem se znevýhodněním jednodušší a rychlejší přístup k nadačním financím, které jsou pro náš život tak potřebné."

Martin Zachtiskový mluvčí Nadačníku

Ráda se podílím na věcech, který mají smysl a to Nadačník má :). Pro mě důležité věty: "Abych mohla pomáhat druhým, občas sama potřebuji pomoc". "Každý by měl mít někoho, o koho se muže opřít, když potřebuje nabrat sílu nebo neví momentálně, kam dál". A moje mota, kterými se řídím:,,Nebýt na jednom místě". "Rodina má držet pohromadě."

Monika Rozsypalová

"Tento projekt mi přijde smysluplný a potřebný, protože neštěstí nechodí po horách ...." Miluji svou rodinu, je pro mě vším. Ráda trávím čas aktivně s nimi, ať už na procházce, na hřišti nebo na výletech. Rádi poznáváme společně nová místa. Mojí láskou jsou kytičky, proto to u nás doma trochu začíná připomínat botanickou zahradu a doma se staráme o naše zvířecí mazlíčky - kočičku Bublinu , rybičku Didy a agamy Magie a Lízu :-D.

Markéta Mikešovádobrovolník

Pokud i Ty chceš být členem mého týmu mrkni na KARIÉRU V NADAČNÍKU.

Zdarma e-book: 8 kroků,
jak úspěšně vyplnit žádost.

Povím Ti více o možnostech, jak zlepšit svou finanční situaci. Prostřednictvím e-booku se stanu Tvým průvodcem ve světě nadačních příspěvků. Dozvíš se, jak správně vyplnit žádost o nadační příspěvek, a prozradím Ti mnoho užitečných tipů.