Hledáš práci?

Máme pro Tebe jeden super typ. Pokud patříš mezi osoby zdravotně postižené, pak je tu jeden skvělý portál, www.ozpprace.cz , kde by se na Tebe mohlo usmát štěstí. Tenhle portál funguje už 4 roky a pomáhá lidem, jako jsi Ty, najít práci, třeba dokonce tu vysněnou. Najdeš tady aktuální přehled volných pracovních míst, tak se koukni.

Ale má to i další výhody. Můžeš sem napsat nebo vložit svůj životopis a zaměstnavatelé si Tě najdou. Zaměstnavatelé sem mohou vkládat své inzeráty a Tobě nic neunikne.

Navíc se tu dozvíš spoustu novinek ze světa práce a můžeš třeba i soutěžit.

Tak pokud chceš pracovat, honem sem.

Portál www.ozpprace.cz provozuje společnost Tapiko s.r.o., jejíž počátky sahají do roku 2010, kdy společnost vznikla a postupně se přemněnila do sociálního podniku jakým je dnes. Zaměstnává vždy více jak 50% OZP a může poskytovat produkty a služby v režimu náhradního plnění. Nyní aktuálně zaměstnává 60 zaměstnanců, z nichž je více jak 50 OZP. To je super podpora, že? Cílem je poskytovat kvalitní služby, produkty a být inovativní.

Společnost Tapiko s.r.o. je taky členem tematické sítě TESSEA, která se zabývá sociálním podnikáním v ČR, sdružuje téměř 200 organizací.
Jsou registrovaní na MPSV jako zaměstnavatelé OZP a své údaje pravidelně aktualizují. Jsou také registrovaní na Úřadu pro ochranu osobních údajů.  Nemáš se čeho obávat. Tak šup a žádej o práci. Dej nám pak vědět, jak jsi dopadl. 

 

Komentáře