Klub Nadačník

Dálnice k informacím, které řeší vaši situaci.

Náhle se vám změnil život? Nevíte, kam se obrátit?

NEBO

Chcete svým klientům věnovat čas a ne se hrabat ve vyhledávači internetu?

Hledáte jedno místo, kde jsou pohromadě všechny informace o dostupné pomoci v ČR vysvětlené tak, aby jim porozuměl každý?

... že přesně to hledáte i vy?

KLUB Nadačník je tu pro vás

Jsem z klubu absolutně nadšený. Roky jsem na vozíku a myslel jsem si, že už mám plně přehled v tom, na co mám kde nárok. Dveře, které mi otevřel Nadačník, mě absolutně nadchly. V Klubu je toho tolik. Chcete informace o dávkách, formuláře, kalkulačku? Je to tam. Chcete pomůcku - půjčit nebo koupit? Je to tam. Chcete radu, spojit s odborníkem? Je to tam. Prostě je tam všechno na jednom místě a psané tak, že tomu porozumí každý.

Zdeněk Z., Po mozkové příhodě k přemísťování používám berle / vozík. Jak se mi chce.

Už nikdy nebudete muset ztrácet čas hledáním na internetu. Už vás nebude deprimovat pocit, že nevíte, kam a na koho se máte obrátit, aby vám poradil. Už nebudete muset běhat na úřadech ode dveří ke dveřím a zjišťovat, jaký dokument máte vyplnit a kam jej odeslat. Všechny informace budete mít na jednom místě a předem ověřené v Nadačníku.

Co získáte?

0
Nadačních příspěvků
0
Sociáních dávek
0
Kontaktů na pomáhající organizace
0
spojení na půjčovny pomůcek
0
Vzorů a návodů
0
let praxe zkušeností

Co vy na to? 

Investujete do získání profesionální pomoci 11 Kč za den? 

Říkáte si, že informace jsou k dohledání volně na internetu? 

Ano, informace najdete. Jejich vyhledávání a ověřování, zda jsou skutečně pravdivé, vám ale zabere hodně času. Nebudete vědět, zda skutečně máte správný formulář (ten pro tento rok), jestli vám náhodou neunikla nějaká další možnost, kde získat příspěvek, jak urychlit komunikaci s úřadem… Je toho opravdu mnoho.

Jsem magistra sociální práce, oboru se věnuji přes 10 let. Nabrala jsem zkušenosti u nás i v zahraničí a krkolomně jsem se dostala ke zdrojům informací, které pro vás překládám do srozumitelného jazyka. Je pro mě velice důležité, abyste v tíživých situacích nebyli diskriminováni “legislativní hatmatilkou”.

Už nemusíte trávit volný čas hledáním a surfováním na internetu, zkoušením podávání žádostí a hledáním telefonních čísel na organizace či zjišťováním, proč formulář, který jste na úřad donesli, není ten správný. Nadačník pro vás bude místem, kde všechny informace snadno najdete. Já informace vyhledám a jejich správnost ověřím za vás. Chci, abyste měli všechno na jednom místě.

Mgr. Kateřina Pelcová, zakladatelka Nadačníku

Co Nadačníku říkají klienti? 

Děkuji za stipendium

Děkuji za rehabilitaci

Děkuji za handbike

Za dobu fungování Nadačníku poradenství využilo

0
osob z České republiky
0
organizací ve prospěch svých klientů

Kolik stojí  roční členství v klubu?

Jen 11,- /den

PRO PRVNÍCH 50 členů

6503,-/ rok

3901,-/ rok 

zbývá už jen 21 zvýhodněných členství 

Co se bude dít po roce? 

Po 365 dnech se vám automaticky strhne z karty cena za členství v Klubu... Stejně tak každý další rok (každých dalších 365 dní).

Co když nebudete chtít v Klubu pokračovat?

ŽÁDNÝ PROBLÉM. Stačí týden před ukončením členství napsat a automatické platby pozastavíme.

Garance spokojenosti

Garantujeme sedmidenní záruku spokojenosti na vrácení peněz. Ihned po spuštění nové verze Nadačníku máte po dobu 168 hodin možnost uplatnit své právo "Záruky spokojenosti". Pokud se vám nebude v Nadačníku něco líbit a nebudete ho chtít dále používat, můžete uplatnit své právo na záruku spokojenosti. Stačí napsat mail na katerina.pelcova@nadacnik.cz. Nadačník vám vrátí celou částku zpět. Není to bezva? Tak neváhejte. Usnadní vám to život.

Jaké jsou s námi zkušenosti? 

“Sám jsem se snažil od nadací získat příspěvek na rekonstrukci koupelny. Opakovaně mi psali, že jsem nedodal to či ono. Pak jsem dostal doporučení na Nadačník. Nejen, že mi pomohli najít i další řešení, ale hlavně mi dali vzory, co a jak mám vyplnit a dodat, aby to bylo v pořádku. A to mi hodně pomohlo.”

Patrikpoužívám invalidní vozík

"Spousta lidí s tímto handicapem neví, na co vše mají nárok. Zrovna tak ani neví, jak vše vyplnit, co s tím dělat a kam to poslat. Proto jsem z Nadačníku doslova nadšený. Děkuji vám.”

LukášMoje žena onemocněla a ochrnula. Starám se o ni sám.

"Klientka byla sama s dítětem na mateřské. Pro vysoký nájem jí vznikl dluh na nájmu a majitel ji i s dítětem vystěhoval. Už jsem si nevěděla rady, jak a kde pro klientku získat další pomoc. Kolegyně mi doporučila Nadačník. Velice rychle komunikovali. Dozvěděla jsem se, s kterými nadacemi máme jednat. Dali mi i návody na vyplnění žádosti, abychom měli s přípravou podkladů co nejméně práce. A ani jsem tomu nevěřila. Do konce měsíce dostala klientka peníze na dluh na nájmu a dokonce jí část nájmu na dalších 6 měsíců nadace zaplatila dopředu. Ještě jednou za klientku moc děkuji. "

Aneta Z.jsem sociální pracovnice a starám se o rodiny, které se rozpadají.

“Naše babička měla mozkovou příhodu, ochrnula na půl těla. Najednou se svět začal točit jiným směrem. Denně jsem dojížděl po práci do nemocnice. Pak mi řekli, že se stav nezlepší. Nechat ji ležet v LDNce jsem nechtěl. Netušil jsem, co všechno najednou musím zajistit, aby se máma mohla vrátit domů, k nám. Předělat koupelnu, sehnat polohovatelnou postel, pečovatelku... Padalo na mě zoufalství. Pak mi kamarád doporučil lidi v Nadačníku. Dokázali mi poradit, kam mám zavolat, co mám vyplnit a kam to poslat, abych dokázal pro babičku vytvořit prostředí, ve kterém může důstojně dožít.”

Václav Chtěl jsem, aby máma dožila doma.

“Mám 3 malé děti. Byla jsem na mateřské dovolené a zůstala na ně ze dne na den sama. Nevěděla jsem, jak zvládnu děti uživit. Byla jsem zoufalá. Kamarádka mi doporučila Káťu z Nadačníku. Hrozně se mi ulevilo, když jsem komunikovala s někým, kdo mi řekl, co mám dělat, kam mám jít žádat o dávky, přičemž formuláře lze vyplnit online…Jsem moc vděčná. Nevím, jak bych to bez vás tehdy zvládla.”

PetraZůstala jsem sama s dětmi.

"Jsem nadšená z fungování lidí v Nadačníku. Nechápu to, že jsem taky vystudovaná sociální pracovnice, ale v životě jsem ve škole neslyšela o využívání pomoci od nadací. V Nadačníku mi ukazují, že nadace dokáží nabídnout pomocnou ruku téměř každému. Jen je nutné dodržovat jejich termíny, formuláře atd., ale s tím vším Nadačník pomáhá. Od té doby, co Nadačník znám, využívám jeho služby pro všechny své klienty a pro všechny individuální plány mých klientů."

Karla O.Pracuji s lidmi, kteří používají invalidní vozíky.

"Mnoho rodin nemá peníze nebo nechce za své prarodiče utrácet více než musí. A já přitom vím, že to či ono by stařečkům pomohlo být déle samostatní. Když rodinám díky Nadačníku ukazuji možnosti od nadací, jsou nadšení. A já také. Děkuji, bez Nadačníku bych nemohl svoji práci vykonávat naplno. Když se ohlédnu, teď svoji kariéru dělím na období bez pomoci Nadačníku a s Nadačníkem. Děkuji, že jste."

VáclavPracuji se seniory.

Vrtají vám hlavou otázky?

Klikněte na tu, která vás zajímá:

Tyto informace najdu kdekoliv na internetu a zdarma. Proč si mám koupit Nadačník?

Ano, najdete, ale vyhledávání informací a ověřování, zda jsou skutečně pravdivé i vám zabere hodně času. Nebudete vědět, zda skutečně máte správný formulář (ten pro tento rok) nebo jestli vám náhodou neunikla nějaká další možnost, kde získat příspěvek, jak urychlit komunikaci s úřadem… Je toho opravdu mnoho. Jsem magistra sociální práce, oboru se věnuji přes 10 let. Nabrala jsem zkušenosti u nás i v zahraničí a krkolomně jsem se dostala ke zdrojům informací, které pro vás překládám do srozumitelného jazyka. Je pro mě velice důležité, abyste v tíživých situacích nebyli diskriminováni “legislativní hatmatilkou”.

Už nemusíte trávit volný čas hledáním a surfováním na internetu ani zkoušením podávání žádostí, hledáním telefonních čísel na organizace či zjišťováním, proč formulář, který jste na úřad donesli není ten správný. Nadačník pro vás bude místem, kde všechny informace snadno najdete. My informace vyhledáme a jejich správnost ověříme za vás. Chceme, abyste měli všechno na jednom místě.

Co když nebudeme s Nadačníkem spokojení?

V tomto případě vám nabízím garanci vrácení peněz. Do 7 dnů od spuštění nové verze Nadačníku mi můžete napsat na můj kontaktní email katerina@katerinapelcova.cz a já vám vrátím peníze v plné výši.

Pro koho je Nadačník vhodným pomocníkem?

Pro vás, kteří: nevíte, kam se obrátit  hledáte více informací o možnostech od státu, pojišťoven, nadací snažíte se najít řešení pro sebe, svoji rodinu nebo jiné lidi, které znáte a záleží vám na nich přejete si získat odpovědi na otázky, které vás tíží (změna stavu ve vašem zdraví, vaší rodině...) jste zástupci pomáhajících organizací a přejete si využívat místo sdílených informací pro své klienty Své si u nás najdou především:  lidé se zdravotním omezením lidé pečující o své blízké, kteří mají omezení, kvůli kterému se o sebe nemohou postarat sami zástupci rozpadlých rodin (samoživitelé) rodiny, které mají děti v pěstounské péči sociální pracovníci a zástupci pomáhajících organizací Možná nezapadáte do seznamu, ale cítíte, že naše práce vám usnadní život. Neváhejte se nám ozvat na katerina.pelcova@nadacnik.cz

Pro kterou organizaci je Nadačník vhodným pomocníkem?

Pro každou pomáhající organizaci, která pracuje s lidmi a hledá s nimi řešení a cesty, jak rozšířit zdroje k dané situaci (změna stavu, např. po úrazu) nebo ke stavu (sociálnímu, mentálnímu...). Nejčastějšími klienty jsou sociální pracovníci a zástupci pomáhajících organizací. Možná nezapadáte do seznamu, ale cítíte, že naše práce vám usnadní život. Neváhejte se nám ozvat na katerina.pelcova@nadacnik.cz

PRO PRVNÍCH 50 členů

6503,-/ rok

3901,-/ rok 

zbývá už jen 21 zvýhodněných členství